• info@iyigunnakliyat.com.tr
  • Belediye Nakliyeciler Terminali G Blok No:1 Gebze KOCAELİ
  • +90 262 641 21 25
Hizmetler
Kategoriler3
Hizmetler
ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLER ARASI NAKLİYAT
İYİGÜN NAKLIYAT şirketi olarak sektörümüz  geniş kapsamlı olduğu gibi Türkiye'nin her yerine ulaşarak hizmet vermektedir. Hem şehir içi hem de şehirlerarası taşımacılık konusunda profesyonel bir çalışma sürdürerek müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktayız.  Taşımamızın hız anlayışını, titizliğini ve uzun yılların tecrübelerine dayanan profesyonelliğini sunmak için sizleri doğru bilgilendirmeyi kendimize görev sayıyoruz.    Duyarlılık ve saygı gibi misyonlarımızla göz önün de bulundurarak eşyanıza verdiğiniz değeri paylaşıyor ve taşıma işlemi yapılırken  bu değeri göz ardı etmiyoruz. Kisacası eşyanızı bir emanet bilip son derecede itinayla teslim ediyoruz. Bu alanda müşterilerimizin  güven ve teşekkür ifadeleriyle karşılamaktan gurur duymaktayız.
SİGORTALI TAŞIMACILIK
İyigün nakliyat anlayışına göre operasyonel süreçlerin tamamında anlaşmalı olduğumuz şirketler ile ürünlerinizi çarpma, devrilme, yanma, çarpışma kısmi hırsızlık vb. pek çok riske karşı teminat altına alıyoruz.
NAKLİYECİ YÜKÜ
NAKLİYECİ YÜKÜ
KURU YÜK TAŞIMACILIĞI
Deneyimli ekibimiz, taşınacak ürünlerin varış noktasına aynı özelliklerde ulaşması için özen gösterir. İyigün Nakliyat'ın ciddiyetle bağlı olduğu hizmet politikası arasında bulunan "müşteri memnuniyeti ilkesi" kapsamında tüm yüklerinize aynı hassasiyet ve özenle yaklaşır. Taşınacak ürünlerin yapısı ne olursa olsun kalite politikasını uygular.Kuru yük taşımacılığında İyigün Nakliyat'ın sayısız tecrübeleri önemli referanslarımız arasındadır. Kendine güvenen güçlü bir ekibe sahip olan şirketimiz siz değerli müşterilerine hizmet etmekten memnuniyet duyar.İyigün Nakliyat kuru yük taşımacılığı ile ilgili daha fazla bilgi almak için lütfen şirketimizle temasa geçiniz. 
PARSİYEL YÜKÜ
Parsiyel Taşımacılık Nedir ?Aynı güzergahta taşınacak olan, birbirinden farklı müşterilere ait yükleri, aynı kamyon, kamyonet veya tır ile taşıma faaliyetine parsiyel taşımacılık adı verilir.Bu sayede, taşıtmak istediğiniz yük, farklı yükler ile bir arada olduğundan ekonomik olarak fayda sağlarsınız.Parsiyel yük taşımacılığında temel amaç, aynı güzergahta taşınması talep edilen yükleri, yük miktarı komple bir aracı doldurmasa bile, aynı araca yükleyerek taşıma maliyetini ekonomik bir seviyeye getirmektir.Taşıtmayı düşündüğünüz yüklerle ilgili olarak, iletişim sayfasını kullanarak firmamızla irtibata geçip, bilgi alabilirsiniz.
KONTEYNER TAŞIMACILIĞI
Kayra Uluslararası Nakliyat tır ve kamyonlardan oluşan filosu ile, merkez, şube, depo ve liman ofislerindeki on-line / real-time bağlantılı trafik kontrollü sistemi ile konteynır taşımacılığında tüm müşterilerine güvenli ve hızlı bir hizmet sunmaktadır. 
GIDA YÜK TAŞIMACILIĞI
Soğuk Gıda Taşımacılı ğında gıda güvenliği kapsamında data logger, termometre,  hidrolik asansör ve transpalet özelliklerine sahip nakliye araçlarımız dezenfeksiyonu düzenli aralıkla yapılmaktadır.
FRİGOFİRİK TAŞIMACILIĞI
Frigofirik Taşımacılık Nedir ?+4oC ile +8oC hassas derecelendirme sistemine haiz olan ürünlerin taşınması için kullanılan yöntem biçimidir. Frigofirik taşıma yöntemimiz ile beyaz et ve et ürünleri, kırmızı et ve et ürünleri. Süt ve süt ürünleri. Sebze ve meyve gibi ürünlerin taşımacılığını gerçekleştiriyoruz. Listede adı geçen ürünler dışında, ilgili sıcaklık grubunda taşınması gereken ürünleriniz için çözümler üretiyoruz.

Toplam 8 kayıt arasından , 1 ile 8 arası gösteriliyor.